Opiniowanie psychologiczne


 
Opinie psychologiczne do odszkodowań (powypadkowe)
 
Pracownia psychologiczna sporządza profesjonalne opinie psychologiczne dla osób, które uczestniczyły w wypadkach (np. komunikacyjnych, wypadkach w pracy itp.).
Jeśli zostałeś pokrzywdzony w wypadku drogowym, doznałeś urazu, uszczerbku na zdrowiu  psychicznym, straciłeś w wypadku bliską Ci osobę, to możesz starać się o odszkodowanie powypadkowe. Odszkodowanie powypadkowe przysługuje Ci także, jeśli stałeś się ofiarą nieszczęśliwego wypadku w miejscu pracy. Nasz profesjonalny Zespół psychologów klinicznych skutecznie Ci w tym pomoże dokonując diagnozy i przygotowując opinię psychologiczną. Opinia psychologiczna jest jednym z ważniejszych dokumentów, istotnych w procesie ubiegania się o takie odszkodowanie.
 Diagnoza i opinia psychologiczna:
  • może przyspieszyć proces przyznawania odszkodowania,
  • może wpłynąć na zwiększenie kwoty przyznanego odszkodowania,
  • wskazuje szkody i uszczerbek na zdrowiu psychicznym oraz emocjonalnym będącym skutkiem wypadku lub utraty osoby bliskiej w wypadku.
 Opinia psychologiczna zawiera opis stanu psychicznego, sporządzony w oparciu o
  • wywiad kliniczny,
  • testy psychologiczne.
Od firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku możesz żądać pełnego zwrotu kosztów badania i wystawienia opinii psychologicznej oraz pokrycia kosztów psychoterapii.
Warto poddać się diagnozie psychologicznej po doznanym wypadku, gdyż niejednokrotnie dochodzi wtedy do ujawnienia się objawów zespołu stresu pourazowego (PTSD) – nawet jeśli Ty sam nie jesteś tego świadomy.
Gwarantując rzetelność, dyskrecję i profesjonalizm naszego działania, serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 
 SZYBKI KONTAKT

+48 603-181-517

 Powered by: www.cdx.pl